Четвер, 28.03.2024, 20:27
Андрушівка
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Андрушівка сьогодні [79]
Чим живе сьогодні Андрушівка
Історія Андрушівки [4]
Історичні матеріали про Андрушівку
Історія Андрушівського району [18]
Історичні матеріали про Андрушівський район
Різне про Андрушівку [0]
Різне про Андрушівку
Андрушівка реклама [1]
Рекламні оголошення Андрушівки та Андрушівського району
Банери

Интернет реклама УБС
Теги
андрушівка житомирська область, андрушевка, нерухомість андрушівка, безкоштовна реклама в андрушівці, буревісник андрушівка, весілля в андрушівці, організації андрушівки, андрушівка бізон, андрушівка карта, безкоштовна реклама андрушівка, відпочинок андрушівка, замок андрушевка, дворец андрушевка, андрушівка інтернет, створення сайтів в андрушівці, прошивка тюнерів стб в андрушівці, кафе в андрушівці, андрушівка фото, каталог андрушівки, садиба терещенка андрушівка, продам в андрушівці, палац терещенко андрушівка, відпочинок в андрушівці, андрушівка україна, куплю в андрушівці, реклама в андрушівці, садиба терещенка, новини андрушівщини, прошивка тюнера в андрушівці, андрушівка на карті
Головна » Статті » Андрушівка » Андрушівка сьогодні

У категорії матеріалів: 79
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 7 8 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
25 листопада 2012 року Архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Високопреосвященніший Никодим, освятим колодязь в місті Андрушівка, якому співслужили Благочинний Андрушівського округу прот. Миколай Гаврилів, разом з священниками благочиння.

На освяченні колодязя були присутні прихожани всього Андрушівського району які возносили свої молитви до Всемилостивому Господа. По освяченню колодязя Владика Никодим поздоровив священників і боголюбиву паству, з цим великим днем, днем коли Господь відкрив людям те місце, де Господь явив свою милість, щоб кожна людина могла почерпнути благодаті Божої. І сьогодні завдяки людям які відкликалися на голос Церкви допомогти восстановити прекрасне місце, яке було занедбане часом і людьми, зуміли зробити це. Завдяки ієрею Сергію Саванчуку настоятелю храму Казанської ікони Божої Матері с. Нехворощ і другим священникам які допомогли організувати і правильно скорегувати підготовку до освячення, була зроблена колосальна робота.

Також Владика Никодим закликав віруючу паству жити в любові один до одного, до взаєморозуміння, щоб ті місця які ще знаходили наші предки, ми не забували і на проти їх преображали, щоб ми і наші діти почитали святі місця. Також Владика Никодим привітав священників і прихожан з наступаючим Різдвяним постом!

Прес-служба Андрушівського благочиння

http://zhytomyr-eparchy.org/ru/osvyachenya-krinici-na-andrushivshchini.html


Освяченя криниці на Андрушівщині




Освяченя криниці на Андрушівщині



Освяченя криниці на Андрушівщині



Освяченя криниці на Андрушівщині



Андрушівка сьогодні | Переглядів: 840 | Додав: andrushevka | Дата: 25.11.2012

Вперше за усю історію православ’я на теренах Житомирської області перебуває Зимненська Ікона Божої матері. З 988 року ікона зберігається у Зимненському Свято гірському жіночому монастирі, що на Волині. Це найдавніша і найшановніша святиня світового православ’я. Цими днями тисячі віруючих в Андрушівському, Бердичівському, Ружинському та Попільнянському районів прийшли до православних храмів, аби приклонитися перед великою святинею. Перебування ікони Зимненської Божої матері у Бердичеві стало можливим за сприянні кандидата у народні депутати України Святослава Піскуна. На це дали благословення патріарх Володимир та архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Здавна Зимненська Ікона Божої Матері „Утамуй мої печалі, Богородице...” славилася чудодійною зцілющою силою. Першим чудом було повернення зору князю Володимиру, у 987 році. Знаходячись у купелі хрещення князь побачив сильне і велике свічення, що відходило від ікони і прозрів. З цього часу вона стала називатись чудотворною. І в наші дні образ відомий численними випадками зцілень. Святий образ допомагає жінкам від безплідності, зцілює від онкологічних недуг та виліковує хвороби очей. Есе злагоду і лад у родину. Монахині Зимненського монастиря переповідають, що під час Другої світової війни, снаряди, які потрапляли у стіни обителі не вибухали, а люди котрі завдавали шкоду храму втрачали зір.

Під час перебування чудотворного образу в Андрушівському районі сталося ще одне диво. Спочатку Зимненську ікону Божої Матері привезли до храму Різдва Пресвятої Богородиці, що у райцентрі. Та на ніч ікону вирішили перевезти у Свято-Покровський храм у с.Гальчин. У ту ніч храм в Андрушівці обікрали. Ймовірно злодії полювали саме на Зимненську ікону Божої Матері. Поки ікона перебувала у Гальчині в храмі замироточила ікона Святої Трійці. За словами кандидата у народні депутати України Святослава Піскуна, це добрий знак для віруючих.


Прес-служба кандидата в народні депутати України Святослава Піскуна

http://www.zhitomir.info/news_113859.html

Андрушівка сьогодні | Переглядів: 860 | Додав: andrushevka | Дата: 12.10.2012

На Житомирщині затримали чоловіка, який збив двох підлітків та зник із місця пригоди. Тривалий час чоловік переховувався в лісі - він намагався втекти від відповідальності. Не вдалося. Правоохоронці з'ясували, що чоловік не впорався із керуваннням і його машина вилетіла на тротуар. У цей час ним ішли двоє 17-тирічних молодих людей. Хлопець загинув на місці, а дівчина з важкими травмами потрапила до реанімації.


Андрушівка сьогодні | Переглядів: 1051 | Додав: andrushevka | Дата: 10.09.2012

7 жовтня в рамках районної спартакіади школярів в міському парку пройшли змагання з легкоатлетичного кросу, в яких взяли участь команди 20 навчальних закладів. Перше місце серед команд загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів посіли волицькі школярі (вчитель Очітко С. В.), друге місце виборола команда з Антополя (Янчевський С. О.), третє - команда з Крилівки (Рисіч Є. Е.). Перше місце серед навчальних закладів І-ІІІ ступенів посіла команда Андрушівської гімназії (фото), друге - Червоненської ЗОШ І-ІІІ ст., третіми були зарубинецькі школярі.

Юрій ОЛЕКСЮК,
начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації
Андрушівка сьогодні | Переглядів: 894 | Додав: andrushevka | Дата: 15.10.2011

Ось уже друге десятиліття на вітчизняному продовольчому ринку чільне місце займає продукція ТОВ «Андрушівський маслосирзавод» під торговою маркою «Золотава».
Напередодні професійного свята - Дня працівників харчової промисловості я мала розмову з генеральним директором підприємства О. Ю. Матвієнко.
Андрушівка сьогодні | Переглядів: 967 | Додав: andrushevka | Дата: 14.10.2011

Філолог із Старокотельнянської гімназії Майя Іванівна Хоменко видала цікаву, унікальну книжку під заголовком «Хто ми?».
Це дослідження етимології українських прізвищ, конкретно тих, що поширені в північно-західній частині Андрушівщини. Як зазначає у післямові сам автор, це лише 25 відсотків прізвищ України. Так що попереду в дослідників-етимологів ще безліч роботи в різних регіонах нашої держави, а в читачів - очікуваних цікавих публікацій. Видання - це велика пошукова праця, допомога вчителям, студентам, учням. У першому розділі «Таємниці минулого» дуже багато історичного матеріалу про походження племен, рас, народностей. М. І. Хоменко, використавши 47 наукових та історичних видань, аргументує, що ми, українці, є самостійним народом, який є продуктом синтезу культур багатьох народів і цивілізацій, що в різні часи існували на нашій землі. Автор підводить читача до думки, що, знаючи наші прізвища, імена, ми можемо здогадуватися, хто були наші предки, з яких країв потрапили до нас, чим займалися в минулому. «Давайте, - пише М. І. Хоменко, - через них спробуємо дістатись до того первинного сонячного мовного ядра, яскравим промінчиком якого сьогодні є наша українська мова». Далі читаємо про базу формування українських прізвищ. Виявляється, прізвища наші мають індоарійське, дохристиянське, тюркськомовне, польське, російське, єврейське, топонімічне, анімалонімічне, метеорологонімічне та інші - майже 50 назв-походжень. До кожного автор наводить конкретні приклади. Практично кожен читач у книзі може знайти історію походження свого прізвища. Розглядає автор і морфологію утворення українських прізвищ, способи творення, класифікацію способів творення, наводиться етимологія прізвищ північно-західної частини Андрушівщини. Ми часто пізнаємо по прізвищу місце проживання людини. Скажімо, якщо це Музичуки, Хоменки, Нишпали, Яремчуки - то із Старосілля, Гебричі, Моргуни, Люльки, Бобри - із Старої Котельні, Грищенки, Тарасюки, Раковичі, Осіпчуки - з Волосова, Покотили, Харчуки, Гайдаї та Поліщуки - з Іванкова. В короткій анотації всього не розповіси - треба просто прочитати це видання, яке автор із зрозумілих причин видала незначним тиражем. Хочеться щиро подякувати Майі Іванівні Хоменко за її величезну працю - таку корисну для нинішніх і прийдешніх поколінь.

Лідія Маркович.
Андрушівка сьогодні | Переглядів: 1132 | Додав: andrushevka | Дата: 13.10.2011

Марію Станіславівну Баранівську я знаю, відколи пам’ятаю себе. На роботу в наше село вона прийшла молодим фельдшером у 50-х роках минулого століття. Роботи вистачало, образно кажучи, на цілу добу. В селі було майже тисяча жителів. Від наших Великих Мошківець до Червоного, а тим більше до Андрушівки зовсім не близько. Отож всю надію покладали на місцевого медика.
Андрушівка сьогодні | Переглядів: 982 | Додав: andrushevka | Дата: 12.10.2011

Коли згорів Городківський млин, сільський голова Кебал В. В. та голова колгоспу Цмех В. В запропонували мені взятися за його відновлення, з умовою, що господарства сіл Нехворощ та Крилівка будуть надавати матеріальну допомогу. Я відмовився від їх пропозиції, але запевнив, що збудую перевізного млина, на будівництво якого затратив 5 років. Я щиро вдячний своєму другові Вакульчику О. О. за його інженерний талант та допомогу у створенні млина. Все, що можна було виготовити вдома, точив на токарному станку, який взяв в оренду у Кобрика Ю. Ф. Протягом всіх цих років мені допомагав Комінарець С.О., цей млин - його заслуга також. Я щиро вдячний Бондару В. В., який допоміг придбати платформу для млина, Волинцю А. А. - за циклони, труби, електрообладнання. Велике спасибі начальнику району електромереж Яринчину М. В., який дав дозвіл на виготовлення проектної документаціі по підключенню млина до мережі електроспоживання. Млин зовсім невеликий, споживає 20 кВ електроенергії за годину, переробляє за цей час 2,5-3 центнери зерна. Вихід - 35-40% борошна вищого ґатунку, 15-20% першого і 10-15% другого. Якість борошна залежить від якості зерна. Мешканці Городківки, Нехворощі, Крилівки, Жерделів, Малої П’ятигірки, Каменів користуються послугами млина. Щороку, коли в Городківці святкують День села, сільський голова Кебал В. В. вручає мені нагороду за працю. Велике спасибі за визнання. Але найбільшу і постійну підтримку маю від своєї родини - дружини Валентини Василівни, сина Євгенія та дочки Валі. Якщо хтось планує змолоти борошно - приїжджайте до мене в Городківку - не пошкодуєте.

Олександр ЛІНЧУК
с. Городківка
Андрушівка сьогодні | Переглядів: 899 | Додав: andrushevka | Дата: 11.10.2011

Минулої середи на базі Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся семінар шкільних бібліотекарів. Цей день перетворився на справжнє свято книги. Шкільний бібліотекар Ширяєва Л. П. з учнями 8-го класу презентувала бібліотечний урок "450-літній ювілей Пересопницького Євангелія”. Також пройшло театралізоване дійство "Посвята в читачі”, яке організувала Максимчук С. В. з учнями 6-Б класу. Учасників зібрання привітали начальник відділу освіти Сословська С. І., завідувачка методкабінетом Коваль А. В., методист районного відділу освіти Дорогова В. В. Кращим бібліотекарям було вручено грамоти та подяки. Чернишова І. В. разом із своїми вихованцями підготувала святковий концерт.

Віра МАРЧУК,
заступник директора Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Андрушівка сьогодні | Переглядів: 1007 | Додав: andrushevka | Дата: 10.10.2011

5 жовтня в Житомирській дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» відбулися урочистості з нагоди Всесвітнього Дня Пошти, в яких взяли участь голова облдержадміністрації С. М. Рижук, голова обласної ради Й. А. Запаловський, Житомирський міський голова В. М. Дебой, представники центрів поштового зв’язку, поштамту, дирекції, ветерани зв’язку. - Листоноша - це професія, яка всім потрібна, - наголосив у своєму виступі С. М. Рижук. - Її представники, окрім професійних навиків, обов’язково мають високі морально-людські якості. Голова облдержадміністрації зазначив, що економіка області сьогодні розвивається динамічно. З основних показників Житомирщина вийшла на 8-10 місця в державі. З нагоди професійного свята поштовиків також привітали ділові партнери, а кращим працівникам зв’язку були вручені грамоти, подяки. Серед нагороджених - начальник ВПЗ Яроповичі Стельмах Н. А., яка одержала Подяку Генеральної дирекції «Укрпошти» та нагрудний значок. Варто відмітити, що вироби наших майстринь-поштовиків - вишиті рушники та картини, вироби з бісеру і дерева, м’ясні делікатеси і випічка були одними з найкращих на виставці. Андрушівчани в імпровізації представили листоношу Пєчкіна з відомого мультфільму, який приїхав в село на підводі, щоб надати людям свої послуги. З піснею «Мій рідний край» виступила на святі начальник ВПЗ Волиця Гілевич Я. П.

Лідія БУРЯК,
начальник ЦОС № 5
Андрушівка сьогодні | Переглядів: 757 | Додав: andrushevka | Дата: 09.10.2011

Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0



Форма входу
Copyright Андрушівка © 2024Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz